Elżbieta Dąbrowska 

 

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia,  oferującej warsztaty stacjonarne oraz wyjazdowe w Kręgu Kobiet  „Uwolnij Oddech, Radość i Głos”. Mentorka kobiet, Coach Oddechem, Certyfikowana Liderka Yogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, organizatorka i prelegentka konferencji edukacyjnych, współorganizatorka festiwali w ramach Akademii Kobiet Sukcesu. Trenerskie doświadczenie zdobyła prowadząc warsztaty od 5 lat dla kobiet, studentów SGH oraz seniorów. Prowadzi indywidualne sesje oddechowe oraz uwalniające radość i głos w atmosferze bezwarunkowej miłości. Łączy racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jest absolwentką Szkoły Liderek, Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz The Polish Open University – kierunek „Zarządzanie Finansami”. Zawodowo zajmuje się też tematami „Treasury”. Wyróżniona w plebiscycie „Polska Lwica Biznesu” organizowanego przez magazyn „Law Business Quality” w kategorii Promocja Kobiet w Biznesie. Jest bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Prywatnie kocha życie, taniec, oddech, śpiew i śmiech. Jest Mamą dwóch największych jej skarbów: Patrycji i Pawła.

 

 

www.elzbietadabrowska.pl

 

 

Barbara Sawicka

 

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, organizatorka konferencji edukacyjnych dla kobiet i warsztatów jogi śmiechu, współorganizatorka festiwali: Babskie Lato i Kobiecy Karnawał w ramach Akademii Kobiet Sukcesu.

 

Jej pasją jest taniec i śpiew (była członkiem Zespołu Pieśni i Tańca PW). Interesuje się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowego w powiązaniu z fizyką kwantową. Pogłębia swoją samoświadomość i dokonuje zmian w sobie bazując na świadomości emocjonalnej i rozwijaniu inteligencji serca.

 

Wierzy, że każdy jest w stanie zmienić swoje życie na lepsze, zaczynając zmianę od samego siebie. Aktywnie uczestniczy w projektach, które pogłębiają świadomość kobiet i pomagają im się rozwijać.

 

Na co dzień zajmuje się rozwojem aplikacji bankowych. Lubi zgłębiać wiedzę, podróżować oraz poznawać nowych ludzi.