Elżbieta Dąbrowska

 

Trenerka uśmiechu z serca, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia.

Prowadzi warsztaty jogi śmiechu. Stworzyła dwa projekty dla kobiet "Uwolnij radość i głos" oraz "Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY".

 

Mentorka w Szkole Liderek. Organizatorka i prelegent na konferencjach edukacyjnych. Aktywnie uczestniczy w projektach, które pogłębiają świadomość i pomagają się rozwijać

 

Wyróżniona w plebiscycie „Polska Lwica Biznesu” organizowanego przez magazyn „Law Business Quality” w kategorii Promocja Kobiet w Biznesie. 

 

Na co dzień zajmuje się finansami w Dziale Treasury w dużej firmie z zasadami. Jej pasją jest koherencja i moc serca. Kocha taniec 5Rytmów, jogę śmiechu i jogę kundalini. Mama Patrycji i Pawła.

 

 

Barbara Sawicka

 

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, organizatorka konferencji edukacyjnych dla kobiet i warsztatów jogi śmiechu, współorganizatorka festiwali: Babskie Lato i Kobiecy Karnawał w ramach Akademii Kobiet Sukcesu.

 

Jej pasją jest taniec i śpiew (była członkiem Zespołu Pieśni i Tańca PW). Interesuje się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowego w powiązaniu z fizyką kwantową. Pogłębia swoją samoświadomość i dokonuje zmian w sobie bazując na świadomości emocjonalnej i rozwijaniu inteligencji serca.

 

Wierzy, że każdy jest w stanie zmienić swoje życie na lepsze, zaczynając zmianę od samego siebie. Aktywnie uczestniczy w projektach, które pogłębiają świadomość kobiet i pomagają im się rozwijać.

 

Na co dzień zajmuje się rozwojem aplikacji bankowych. Lubi zgłębiać wiedzę, podróżować oraz poznawać nowych ludzi.