Zapraszamy na

Krąg Kobiet – Tańczące Boginie

Twórczy weekend z Yogą Śmiechu, Oddechem, Tańcem Spontanicznym, Uzdrawiającym Dotykiem i Kryształami 

 

WEEKEND 23-24 MARCA 2019r.

CZARODZIEJKI MOGĄ WSZYSTKO

Pałac Zdunowo – Czarodziejki mogą wszystko

 0

Moja siła przyciągania rośnie. Kiedy tylko pomyślałam o tym, że gdzieś bym się wybrała na weekend – napisała do mnie Ela Dąbrowska z pytaniem czy nie chciałabym dołączyć do wyjazdu jesiennego do Pałacu Zdunowo. Po sprawdzeniu terminu i możliwości zgodziłam się z radością!

Byłam już z Elą na dwóch podobnych wyjazdach. Poprzednie były do Różanej Rezydencji. Tym razem miałyśmy odwiedzić Pałac Zdunowo.


Kiedy dojechałyśmy z Iwoną, moją współlokatorką wyjazdową i nową ciekawą kobiecą znajomością, było piękne słońce. Obeszłyśmy pałac wkoło. Zrobiłyśmy zdjęcia i już poczułyśmy klimat wyjazdu.

Powoli dojeżdżały kolejne uczestniczki. Cały pobyt rozpoczęłyśmy kawą, herbatą i powitaniem ze  wszystkimi. Pyszny lunch dopełnił całości. Popołudnie zaczęłyśmy warsztatem, podczas którego każda otrzymała od Eli wianek. W końcu spotkałyśmy się pod hasłem – Czarodziejki mogą wszystko! Jednak nie chodzi tu o wiarę w czary, czarodziejską różdżkę – nie obawiaj się! Każda ma najpiękniejszą magię w sobie, tylko trzeba do niej dotrzeć i taki był cel tego wyjazdu!

Tym razem zebrało się nas całkiem spore grono.

Zaczęłyśmy od utworzenia Kręgu Kobiet, w którym poczułyśmy siłę i moc każdej z nas i jak z każdą chwilą wrasta nasza siostrzana więź.  Joga śmiechu prowadzona przez Elę Dąbrowską otworzyła nas cudownie na doznania całego weekendu.

Nie obcy był nam również ruch, całkiem spontaniczny, niekontrolowany, wyrażający nas. Każdą inaczej, autentyczną. Piękny czas! Weszłyśmy w swoje uczucia i emocje, poczułyśmy swoje ciała. Otworzył się przed nami magiczny świat wewnętrzny, pojawiły się piękne doznania dzięki przebywaniu w niesamowitej energii kobiet.

Był również czas na taniec, śpiew, medytację serca, piękne wizje i dużo spokoju, błogości oraz radości. Takiej dziecięcej, o której na co dzień zapominamy, bo… nie mamy czasu, a czasem nie wypada. A przecież każda z nas ma w sobie dziecko. I ono domaga się czasem dopieszczenia czy zabawy. Daj mu to jeśli tylko możesz. Będzie Ci się żyło lżej!

Przyszedł również czas na kąpiel w dźwiękach wyśpiewanych dla każdej z nas. Dostałyśmy to czego akurat potrzebujemy. Dzięki temu wiemy nad czym trzeba się pochylić, co potrzebuje naszej uwagi. Samo odczucie tej kąpieli w dźwiękach było niesamowite. Nieporównywalne z niczym innym. To trzeba przeżyć po prostu.

Za każdym razem jest z nami Iwona Manista-Kutryś, pod okiem której uwalniamy głos i uwalniamy emocje, rozbrajamy blokady. Wzruszenie, radość, śmiech. Kończymy śpiewaniem tekstów piosenek z duszą, bo takie są utwory Iwonki 🙂 

Ja się nie zwlokłam z łóżka w niedzielny poranek. Jednak dziewczyny, które były na porannej jodze kundalini z Anią Myśliwczyk i mogły poczuć wibracje, które uwolniła z gongu – mówiły, że było to niesamowite odczucie w ciele, uwalniające, dające ulgę, spokój. Wiem, bo wibracje właśnie tak działają 🙂

Ale to nie wszystkie talenty Ani. Jeśli chcesz mieć wyjątkowe zdjęcie, które dotyka Twojej duszy to też Ania. Sesje, które odbywały się między zajęciami w Pałacu Zdunowo, zawsze budzą podziw nad Ani kreatywnością oraz tym co i jak potrafi wydobyć z każdej kobiety. Po prostu to COŚ!

Wszystko też ukraszone było pysznymi posiłkami, przy których miałyśmy okazję porozmawiać o życiu zwyczajnie. Był to czas na pogłębianie znajomości i ploteczki.  Niektóre z nas już miały okazję się spotkać na poprzednich wyjazdach, więc bardzo miło było się spotkać i porozmawiać na spokojnie.

Trudno to wszystko opisać słowami. Starałam się najlepiej jak potrafię oddać chociaż część doznań, których najlepiej po prostu doświadczyć. Basia Sawicka poprowadziła warsztat – radosne uwalnianie wzorców i w pięknej medytacji zaprowadziła  nas prosto do serca. Ela Dąbrowska jako organizatorka całego wyjazdu dbała, żeby każda z nas czuła się swobodnie i była zaopiekowana.

Wyjechałam z wielkim spokojem w sercu, z błogostanem, który został ze mną do dziś. I niech jak najdłużej mnie nie opuszcza ;), bo jest mi z nim cudownie i do twarzy!

Jeśli Ci się spodobało to co napisałam i jesteś otwarta na nowe doświadczenia to śledź Elę i jej Akademię Radosnego Życia, a nie przegapisz kolejnego wyjadu do Przystanek Makowica,  który odbędzie się na początku lutego 2019 roku. Jeśli miałabym zachęcić Cię jednym słowem to powiedziałabym – Warto!

Do zobaczenia, być może znowu w Pałacu Zdunowo!

13 października | Joga śmiechu prowadzona przez Akademię Radosnego Życia 

I grupa g.17.00-18.30 oraz II grupa g.19.30-21.00

<Ilość miejsc ograniczona>

 

Wartościowa wiedza i praktyczne ćwiczenia wspierające umiejętność wyzwolenia w sobie radości życia i zachowania wewnętrznej harmonii.

 

Kiedy się śmiejesz, zmieniasz się. Kiedy się zmieniasz, cały świat się zmienia” Kardiolog - Dr Madan Kataria

 

Program warsztatu: 

1.Uczestnicząc w warsztacie "Uwolnij radość i głos”: - nauczysz się, jak wyzwalać energię stłumionych uczuć - zapoznasz się z jogą śmiechu jako narzędziem do wyzwalania radości oraz poznasz korzyści i moc śmiechu dla naszego organizmu - poznasz różnice pomiędzy jogą śmiechu a śmiechoterapią - dowiesz się, jak pracować z głosem i jak go uwolnić - zainspirujesz się jak można zmienić swoje nastawienie do życia i stać się zdrowym i radosnym człowiekiem 

 2.Weźmiesz udział w praktycznej sesji jogi śmiechu z wykorzystaniem ćwiczeń, wywołujących śmiech, pracy z głosem, świadomego oddechu oraz ćwiczeń relaksacyjnych. Doświadczysz tańca, śpiewu i zabawy, które wraz ze śmiechem są czterema filarami radości. 

 

Dzięki nim będziesz mógł: 

- odstresować się 

- podnieść poziom swojej energii 

- poprawić sobie nastrój i samopoczucie 

- spędzić czas w radosnej atmosferze 

- poczuć w sobie dziecięcą radość 

- zarazić się pozytywnym podejściem do życia 

- poczuć bliskość z innymi uczestnikami grupy 

 

Ten warsztat będzie wyjątkową podróżą w głąb SIEBIE ! Sprawdź, jak dużo energii i korzyści zdrowotnych możesz otrzymać! 

 

Ty i biznes  dziękujemy za relację z pobytu na warsztatach Akademii Radosnego Życia 

"Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY" w Różana Rezydencja.

Różana Rezydencja – Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY. 0

Być może dla Ciebie to niezrozumiałe, a może nigdy nie brałaś udziału w takim weekendzie. A może idea wydaje Ci się śmieszna i bez sensu. Masz do tego prawo! Jednak zachęcam do przyjrzenia się tematowi, bo ja sama jestem bardzo, bardzo sceptyczna. O czym mówię – o jodze śmiechu, medytacji, pracy z sercem. Brzmi dziwnie? Ale działa cuda. 

Nie mam tutaj zamiaru kreować się na wielką znawczynię tematu. Kiedy pierwszy raz miałam do czynienia z ćwiczeniem dotyczącym serca, z wizualizacją, medytacją – czułam się bardzo nieswojo. Wydawało mi się to wręcz dziwaczne. Robiłam to bez przekonania. Ale każde kolejne zetknięcie z tematem zmieniało moje nastawienie. Dlaczego? Bo to bardzo otwiera na siebie i na harmonijny przepływ energii ze światem. Z czystego serca możesz wysyłać piękne intencje w świat, do innych osób.

Dlaczego tyle o tym piszę. Bo ten weekend, zorganizowany przez Elę Dąbrowska, założycielkę Akademii Radosnego Życia, jest dla kobiet otwartych na siebie, swoją kobiecość i swoje serce. Wiem, że dla laików brzmi to może niezrozumiale, ale jeśli jesteś ciekawa siebie, medytacji otwierających kobiecość, sesji jogi śmiechu – to pilnuj kolejnej edycji takiego weekendu z Elą!

Znam Elę od lat. Na początku joga śmiechu była dla mnie czymś dziwacznym. Przyznaję. Jednak pomyślałam, że skoro sztuczny śmiech jest czytany przez nasz mózg jak prawdziwy i niesie ze sobą pozytywne efekty – to dlaczego tego nie robić? Przecież śmiech to zdrowie! Tak brzmi jedno ze starych, polskich porzekadeł!

Dziś już mi łatwiej przychodzi śmiech powiedzmy „wymuszony”, bo kiedy zaczynamy się śmiać w grupie, tak jak było w tym przypadku, przeradza się on w śmiech prawdziwy, z głębi, z serca. A ten przynosi nam dużo dobrego. Na temat dobroczynnego działania śmiechu już pisałam. Wspomnę tylko, że 1 minuta śmiechu = 45 min. relaksu + 10 min. dłuższe życie + spalonych 12kcal ! 

Dodatkowo otoczenie na taki wyjazd było piękne. Co prawda pogoda nie dopisała, ale z tak radosnym nastawieniem do życia to i deszcz nam nie był straszny!

A najważniejsze jest to, że cały projekt płynie z serca Eli Dąbrowskiej, która go stworzyła z myślą o innych kobietach, takich jak Ty czy ja, bo my często zapominamy o sobie. Przecież wszystko jest zwykle ważniejsze. A jeśli nie zadbasz o siebie to wszystko co dajesz innym będzie trochę uboższe, mniej radosne. Trzeba pamiętać, że to my jesteśmy najważniejsze dla siebie. To tak jak w samolocie – w przypadku katastrofy masz obowiązek najpierw nałożyć maskę tlenową sobie, a potem dopiero dziecku. W życiu jest podobnie. Nie zapominaj o tym!

Wszystko to miało miejsce w Różanej Rezydencjiktóra jest magicznym miejscem oddalonym od Warszawy o około 2 godziny jazdy samochodem. Jest ukryta w zieleni. Pomieszczenia są piękne, stylowe. A kominek z trzaskającym drewnem stwarzał niesamowity klimat do bycia, do rozmów, relaksu i marzeń…

A co się działo przez te dwa dni? Po przyjeździe odbyła się sesja jogi śmiechu, połączona z ruchem, uwalnianiem kobiecości, czyli przyjmowaniem komplementów. Każda z nas otrzymała komplement od każdej uczestniczki przechodząc przez tunel radości.

Joga śmiechu _Różana Rezydencja

Było to szalenie miłe! Ale też i trudne, jeśli nie potrafisz przyjmować komplementów. Warto się tego uczyć, żebyś za każdym razem kiedy usłyszysz miłe słowo nie mówiła – no co Ty! Daj spokój! Ja?! Przyjmij z wdzięcznością, podziękuj i ciesz się tym! :)

Pracowałyśmy także nad przeponą, żeby ją uruchomić, co było świetnym wstępem do wieczornych warsztatów głosu z Iwoną Manistą-Kutryś przy akompaniamencie fortepianu.

Joga śmiechu _Różana Rezydencja

Był też czas na radosne przywitanie się.

Joga śmiechu _Różana Rezydencja

Ale i na śmiech oczywiście.

Joga śmiechu _Różana Rezydencja

I ćwiczenia!

Joga śmiechu _Różana Rezydencja

Oj działo się działo!

Po sesji był pyszny podwieczorek i przestrzeń na kobiece rozmowy. Oczywiście nie dla tych z nas, które akurat miały indywidualną sesję zdjęciową z Anią Myśliwczyk, czy masaż w przestrzeni SPA.

Różana Rezydecja

Po pysznej obiado-kolacji był koncert fortepianowy, po którym miałyśmy okazję poćwiczyć naszą przeponę w ćwiczeniach głosowych z Iwoną i razem pośpiewać. Szkoda, że tak rzadko jest po temu okazja. Odbył się też wieczorny spacer dla chętnych.

Niedziela to była poranna gimnastyka, która przerodziła się w radosny spacer, ćwiczenia jogi twarzy, sesje zdjęciowe, masaże – wszystko według harmonogramu. Potem odbył się piękny warsztat koherencji serca z Elą, a następnie relaks i obiad. I na tym przygoda nasza się skończyła. Będzie co wspominać!

Różana Rezydecja

Było cudownie. Podczas takich kobiecych spotkań to co najważniejsze to energia kobieca, którą możemy się obdarzać, dzielić. Jest nie do przecenienia. Jak raz spróbujesz to będziesz tęskniła za kolejnym takim spotkaniem.

To co mnie się bardzo podobało to klimat miejsca. Tak wygląda salon.

Różana Rezydecja

Różana Rezydecja

A tak wyglądała moja sypialnia.

Różana Rezydecja

Czegóż więcej potrzeba po weekendzie dla ciała, umysłu i ducha? Mi niczego :)

Na stronie znajdziesz więcej zdjęć, które z pewnością narobią Ci apetytu na pobyt w tym miejscu. Myślę sobie, że na wiosnę musi tam być cudownie. I z myślą, że w takiej porze roku tam wrócę – zostawiam Cię marzeniom :)

 

Projekt Akademii Radosnego Życia (ARŻ)

Zdjęcia Różanej Rezydencji ze strony www.rozanarezydencja.pl

Już 16.09/17.09.2017 r. spotykamy się na warsztatach Akademii Radosnego Życia
"Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY" w przepięknym Białym Dworku -  Różana Rezydencja.
Podczas naszego spotkania będziemy rozluźniać swoje ciało, wyciszać umysł,
aby dotrzeć na naszej kobiecej mądrości.
Kobieta szczęśliwa to kobieta uśmiechnięta z głębi serca, mówiąca swoim głosem i emanująca kobiecością. Dlatego też będziemy powracać do kobiecości, którą często zatracamy i zapominamy o niej.
Sesje zdjęciowe w wykonaniu Ani Myśliwczyk otworzą bramę do spojrzenia na siebie z innej strony, strony miłości do siebie. Ania dostaje się do Duszy i na zdjęciach to widać.
Będzie też uczta w SPA, relaksacyjne masaże, które dodatkowo rozluźnią nasze ciała.
Będzie dużo owoców, warzyw, zdrowych koktajli, aby nasze ciała były dobrze odżywione i lekkie.
Intencją Akademii Radosnego Życia jest abyśmy razem podczas warsztatów i całego pobytu doświadczyły wzajemnej bliskości, wsparcia, radości i powrotu do SIEBIE.
W nas kobietach jest ogromna MOC.
W programie
1) Joga śmiechu, medytacja, taniec i powrót do kobiecości - prowadząca Elżbieta Dąbrowska
2) Emisja Głosu - prowadząca niezwykła i utalentowana Iwona Manista-Kutryś
3) Sesje zdjęciowe i Yogattractive -wyjątkowa i tajemnicza Anna Myśliwczyk Photography
4) Masaże - anielskie dziewczyny Monika Sylwestrowicz i Ola
Poniżej szczegółowy program całego pobytu.

Poznaj historie kobiet, które zmieniły swoje życie i napisz własną. 

Marzysz o zmianach w swoim życiu?

Przyjdź, napij się z nami szampana i poznaj niezwykłe kobiety, bohaterki książki, które wykazały się siłą i odwagą w realizowaniu swoich marzeń i życiu w zgodzie ze sobą. Zainspiruj się ich
historiami i nabierz energii, aby realizować własne plany i marzenia.
Bo zmian w naszym życiu można dokonać zawsze, na każdym etapie, wystarczy wsłuchać się w siebie i pozwolić, by głos, który cicho w nas się odzywa, nabrał swojej mocy.

Historie Liderek pokażą Ci dlaczego warto iść za głosem serca, jak szukać swojej drogi, a potem zaufać sobie, żeby konsekwentnie iść tam, gdzie czujemy, że jest dla nas najlepiej. To będzie cudowny wieczór, pełen kobiecych emocji, radości i celebracji naszej kobiecejsiły.

Program:
Powitanie
Ewa Raczyńska – Jak straciłam z oczu swoją pasję i dlaczego było warto ją odnaleźć
Agata Kaczmarek – Jak nie bać się iść pod prąd 
Kasia Dziubałka – Myśl jak LIDERKA – bój się i rób
Elżbieta Dąbrowska – Jak pracować z intencją i zapraszać cuda do naszego życia + mini sesja jogi śmiechu
Malwina Faliszewska – 5 rzeczy, które pomagają awansować i rozwinąć skrzydła w korporacji 
Iwona Jackowska – Jak mądrze zadbać o siebie
Agnieszka Mikołajewska – Jak odnaleźć swoją pasję i stworzyć z niej biznes?
Patrycja Załug – Jak odważyć się iść za głosem serca i z mocą kreować swoje nowe życie
Szampan i tort

Książka „LIDERKI. Poznaj historie kobiet, które zmieniły swoje życie i napisz własną” w cenie biletu.
Bilet: 59 zł

 


Zdjecia do książki: TWOJA SESJA

                          Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY

 

16.09 – 17.09.2017 r.

21.10 - 22.10.2017 

Joga Śmiechu, medytacja na trawie, taniec w zimowym ogrodzie to wielka uczta dla ciała i duszy. Będziemy upajały się swoją kobiecością, bliskością, radością i miłością do siebie w wyjątkowej atmosferze i pięknych zapachach róży.

 

Czeka nas głębokie zanurzenie się w relaksie w magicznej Strefie Wellness, delektowanie się smakami oraz pływanie w muzyce podczas fortepianowego koncertu.

 

 

 

UCZTA dla Ciała i Duszy

 

·         Joga Śmiechu w Zimowym Ogrodzie, taniec, medytacja na trawie, koherencja serca;

·         Inspirujące Rozmowy Kobiet;

·         specjalnie dobrane materace z linii WellnessAloeVera dla Zdrowego Snu;

·         menu poduszkowe.

·         Powitalna kawa lub herbata;

·         Poranna Kawa i Herbata dla „skowronków”;

Śniadanie oparte na regionalnych produktach i świeżo wyciskanych owocach;

możliwość zamówienia późnego śniadania;

·         Wellness o 16.00, czyli podwieczorek ze świeżym, pachnącym ciastem, wyborem herbat liściastych i własnych konfitur;

·         Obiadokolacja – menu szyte na miarę ze świeżych produktów.

·         Lunch w dniu wyjazdu;

·         Miękkie kimono polarowe z najszlachetniejszej tkaniny do osobistego użytku i kapcie;

·         Masaż relaksacyjny całego ciała ( 60minut);

·         Koncert Fortepianowy.

 

 

PROGRAM:

 

Pierwszy dzień

 

13:00 - 14:00 Przyjazd do Różanej Rezydencji

13:00 - 14:00 SPA (masaże)

14:00 -14:30 Powitanie Uczestniczek i wspólna kawa lub herbata

14:30 - 16:00 Joga Śmiechu „Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY” – ogród zimowy

16:00 - 16:30 Podwieczorek

16:30 - 18:30 SPA (masaże)

18:30 - 19:30 Kolacja

19:30 - 20:30 Fortepianowy Koncert

20:30 – 21:30 Spacer wdzięczności

21:30 - … Inspirujące Rozmowy

 

Drugi dzień

 

08:00 – 12:00 SPA (masaże)

09:00 – 10:30 Śniadanie

12:30 – 14:00  Koherencja serca – „śmiech i cisza” - Taniec, praca z ciałem i medytacja – zimowy ogród lub park

14:00 – 15:00 Lunch

15:00 - Wyjazd

 

 

Liczba miejsc ograniczona - tylko 10 miejsc

 

 

Adres: Różana Rezydencja

Zarębów 18, 99-320 Żychlin

 

 

 

Akademia Radosnego Życia

 

akademiaradosnegozycia@gmail.com

 

Tel. 601 274 805

 

Lub 533 770 793

Warsztaty z Akademią Radosnego Życia w Maków Mazowiecki "Przystanek Relaks".

Bliskość, życzliwość i radość.

Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY z Akademią Radosnego Życia

w Różanej Rezydencji

http://rozanarezydencja.pl/

Zapraszamy 27.05/28.05.2017 r.

Brak miejsc !!!

Odzyskaj swoją kobiecą MOC i radość płynącą w SERCU

http://naturalnecentrumzdrowia.info/ Naturalne Centrum Zdrowia

 

POKOCHAJ SIEBIE to dwudniowe szkolenie organizowane w ramach projektu: „Serce Kobiety: Wolność. Odwaga. Piękno.” Podczas dwóch dni spędzonych z nami, będziesz mogła spojrzeć w głąb swojej duszy, tam gdzie każde Twoje uczucie, każda Twoja emocja ma swój początek. Odkryjesz czym jest bezwarunkowa miłość do siebie samej. Zajrzysz za drzwi przeszłości, aby uzdrowić swoje serce i móc z wewnętrznym spokojem ruszyć drogą w przyszłość. Doświadczysz pracy w przestrzeni ze swoim ciałem, poznasz siłę własnego umysłu oraz dowiesz się jak dzięki temu możesz wpływać na własne emocje, tak, aby mieć dostęp do tych najlepszych dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz. Będziesz miała okazję zmienić niekorzystne przekonania na swój temat na te najbardziej wspierające Cię każdego dnia. Nauczysz się doceniać siebie i być wdzięczną za codzienne doświadczenia, które dostajesz od życia każdego dnia. Pozwoli Ci to uniknąć wielu nieprzyjemnych emocji w przyszłości oraz nauczy bezwarunkowo kochać siebie samą czystą, piękną miłością płynącą z serca.

Podczas szkolenia weźmiesz także udział w warsztatach JOGI ŚMIECHU. Jest to wspaniałe narzędzie do głębokiego uzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i duszy. Jest to niezwykła gimnastyka, która dotyka naszej podświadomości i zmienia nasze przekonania na temat siebie i świata. Zaufanie 
i otwartość podczas warsztatów sprawi, że poczujesz w sercu wdzięczność i miłość do siebie. Zabawa, śmiech i radość poprowadzą Cię do dziecięcej krainy, w której można zacząć wszystko OD NOWA. Wejdziesz do tunelu miłości i poczujesz, że zasługujesz na miłość. Twoje serce otworzy się na zbudowanie nowej relacji ze sobą, pełnej radości, miłości i szacunku do siebie. Warsztat poprowadzą Elżbieta Dąbrowska oraz Barbara Sadowska z Akademii Radosnego Życia, która jest partnerem wspierającym tego szkolenia.


 Niespodzianka! Podczas szkolenia wyjątkowy moduł na temat relacji damsko-męskich, który poprowadzi Dawid Świstek - certyfikowany Coach i Trener, założyciel firmy szkoleniowej DS Academy, która wyróżnia się praktycznym podejściem do rozwoju. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie dla międzynarodowych korporacji z nabytą wiedzą, stworzył kilkanaście unikalnych programów szkoleniowych, które pozwalają uczestnikom odkryć swój indywidualny potencjał i zwiększyć jakość życia zawodowego oraz osobistego. Przez ostatnie kilka lat przeszkolił ponad 2500 osób na szkoleniach otwartych oraz specjalnie dopasowanych szkoleniach zamkniętych dla klientów biznesowych. Dawidowi i DS Academy zaufało tysiące klientów, między innymi znane marki takie jak: T-Mobile, Mera, Multikino czy Joy Ticket.

Podczas szkolenia będzie można nabyć książkę Marty Lewandowskej – „Sztuka kochania… siebie w 15 aktach”. Ukazuje ona świat, w którym możesz delektować się powoli swoim towarzystwem, Twoje zmysły mają przy niej szansę odpocząć od jesiennej słoty zatapiając się w warstwach wieloznaczności, jak w ciepłym kocu. Magiczny świat emocji i doznań został stworzony po to, by pokazać Ci jaki potencjał kryje się w Twojej kobiecości: kwintesencji wrażliwości, niepewności, nadzei i piękna. Dzięki opowiadaniom możesz wydobyć i nazwać to, co czujesz, zaakceptować to jaka jesteś i ... pokochać siebie na nowo... tak szczerze... w 15 aktach...
 
 
Szkolenie poprowadzi Karolina Mikulko. Więcej informacji na temat prowadzącej znajdziesz tutaj: http://cziar.com/kim-jestem/

Partnerzy wspierający wydarzenie:
1) Akademia Radosnego Życia http://akademiaradosnegozycia.jimdo.com/
http://bit.ly/2c0C0Y0 

2) Dotyk Emocji
http://dotykemocji.pl/
http://bit.ly/2cjiIiB

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam serdecznie na stronę:www.cziar.com/uslugi/pokochaj-siebie/

oraz do kontaktu pod numerem tel.: 792 - 872 - 910

Festiwal Babskie Lato

 

Akademia Kobiet Sukcesu oraz Akademia Radosnego Życia

 zapraszają na VII edycję festiwalu inspirujących aktywności 

Logo Babskie Lato2

pod hasłem:

„Życie pełne obfitości”

życie pełne obfitości

 

26 czerwca – 31 lipca, Warszawa

Konferencja i 19 warsztatów
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Jak często odczuwasz w swoim życiu kojący spokój i szczęście płynące z poczucia obfitości? A może chciałabyś mieć i czuć tej obfitości więcej? A nawet chciałabyś nauczyć się ją sama kreować?!

 Czy Twoje ciało i dusza, emocje oraz umysł, a także relacje z samą sobą i ludźmi są obecnie w harmonii? Czy dbasz tak samo o każdą z tych sfer, czy czujesz w nich przepływ dobrej energii ?

Jeśli nie, to wakacje są idealnym momentem na to, by wreszcie poświęcić więcej uwagi temu, co najważniejsze – sobie i najważniejszym sferom swojego życia!

Zapraszamy wszystkie kobiety pełne ciekawości, otwartości, chęci rozwoju i pogłębiania świadomości, a także szukające inspiracji, dobrej energii i kontaktów z wartościowymi ludźmi do udziału w niezwykłym, wakacyjnym festiwalu Babskie Lato!

W tym roku naszym hasłem przewodnim jest "Życie pełne obfitości". Chcemy Was zachęcić do aktywnego rozwoju w wakacje, dostarczyć Wam wiedzę i  narzędzia, które pozwolą zwiększyć samoświadomość i samoakceptację, nauczyć Was dostrzegać i kreować obfitość we wszystkich sferach życia, a także uwolnić stłumione emocje i napięcia z ciała, wyzwolić swoją prawdziwą naturę, mocno poczuć wewnętrzną wolność, radość, spokój i harmonię, co się przełoży na realne poczucie fizycznego i psychicznego dobrostanu.

******************************************************************************


Na konferencji inauguracyjnej w niedzielę 26 czerwca  - prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha - niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu i poprawą jakości swojego życia. 

W programie konferencji mnóstwo ciekawych wystąpień, interaktywnych dyskusji  i mini warsztatów- kto był już wcześniej, ten wie, że 26 czerwca po prostu trzeba tam być! Kto nie był - może zajrzeć do naszej fotorelacji.

******************************************************************************


W programie warsztatów - starannie dobrane tematy pod kątem programu i kompetentni trenerzy. Głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach.

 

27.06 - Sylwia Matwiejczyk, Agnieszka Gierejko - Sięgam po swoją żywotność! - warsztat pracy z ciałem metodą Lowena (praca z odkrywaniem i uwalnianiem napięć w ciele)

28.06 - Olga Mieszczanek, Tatiana Cichocka - Taneczny Rytuał Kreowania OBFITOŚCI (Magiczny wieczór MovementMedicine)

01.07 - Jacek Wiszniowski - Jak radzić sobie w sytuacjach wyzwań, obciążenia i stresu

03.07 - Barbara Ravensdale - Podróż do wyższych wymiarów świadomości - po obfitość i wyższe wibracje

05.07 - Małgorzata Szokalska - Rozhulaj biodra i otwórz się na obfitość w życiu

06.07 - Mariusz Jarymowicz - Poczuj się piękna i pełna życia - poznaj sekret kobiet spełnionych i pełnych witalności.

08.07 - Magda Skotnicka - Ceremonia OBFITOŚCI

09.07 - Joanna Godecka - Czy jesteś gotowa na to czego pragniesz czyli JAK SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA...

13.07 - Małgorzata Przygońska - Miłość, szczęście i obfitość w związku partnerskim

14.07 - Mariusz Jarymowicz - Jak być bogatą i szczęśliwą jednocześnie? - Czyli o tym co zrobić, aby tak się stało

15.07 - Julia Marcinowska - Empatyczna ja – Odnajdź swoją drogę, odnajdź siebie. Warsztat w oparciu o metodę NonviolentCommunication

19.07 - Diana Poteralska-Łyżnik - 6 filarów zdrowia i dobrego samopoczucia zapracowanej kobiety XXI wieku

22.07 - Maciej Panabażys, Monika Jędrzejewska - Universal Healing Tao - energia dla ciała, spokój dla duszy

23.07 - Monika Jędrzejewska, Elżbieta Majewska, Maciej Panabażys - JA, CZYLI KTO (jak być szczęśliwym ze sobą)

24.07 - Anna Borawska - TWOJA ZAMOŻNOŚĆ, OBFITOŚĆ I DOBROBYT – Warsztat Mandali

28.07 - Agnieszka Klimek - Focusing – w relacji ze sobą

29.07 - Maria Wijas - Moja wewnętrzna mapa. Jak odkryć własną drogę do zmiany?

30.07 - Barbara Baczkura - OBFITOŚĆ DUSZY

31.07 - Elżbieta Dąbrowska, Barbara Sawicka - Droga od radości do OBFITOŚCI


To niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tylu ciekawych warsztatach za tak symboliczną cenę! Cena pojedynczego warsztatu (trwającego od 3 do 6 godzin) to tylko 80 zł, w karnecie – nawet 45 zł. Taka możliwość - tylko na Babskim Lecie!   

Udział w konferencji jest bezpłatny dla posiadaczek karnetów na minimum 6 warsztatów, płatny 25 zł dla posiadaczek karnetów na 3-5 warsztatów. Dla pozostałych uczestników - koszt udziału w konferencji to 50 zł. 
 

******************************************************************************

Koniecznie dołącz do Uczestniczek Festiwalu Babskie Lato 2016!
Moc pozytywnych emocji gwarantowana! 
Naładuj akumulatory na cały rok!!!


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji i zapisy w poszczególnych zakładkach:

KONFERENCJA 26 CZERWCA
PROGRAM WARSZTATÓW
ZASADY UDZIAŁU I CENNIK
FORMULARZ ZAPISÓW

 

 

 

 

 PARTNER WSPIERAJĄCY

klinika witaminowa

 

 

 

PARTNERZY

logologo podpis newsletter kopia unnamed GLA logo image001 forever logo  swiat inspiracjisowinska RENATA LIPOWIECKA LOGO 1 DC logo black

 

 

 

PATRONI MEDIALNI

 BT_logo  IK_logo_poziom2 fundacja logo logo 4alogo projekt liderka3vq logo veroniguelogo UŻyoga logo1MADEMOISELLE JPEG RGBradio wellness Coaching

 

Masz w sobie MOC! 24.01

14

 

Akademia Kobiet Sukcesu

wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula

zapraszają na V edycję energetycznej konferencji
 

"Masz w sobie MOC" 

Temat przewodni tej edycji:

"MOC i wewnętrzna SIŁA KOBIET"
 

Niedziela, 24 stycznia 2016, godz. 10:00 - 15:30,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Stokłosy 3, Warszawa

Zapraszamy na szkolenie o zdrowiu, radości i biznesie.


Masz w sobie MOC 20.09

Relacja z konferencji Masz w sobie MOC

 

MOC2

20 września na Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbyła się kolejna konferencja Akademii Kobiet Sukcesu Masz w sobie MOC! Współorganizatorkami były Katarzyna Dziubałka, właścicielka Magazynu Liderka i Dorota Citkowska, Doradca Książki. Obejrzyj relację filmową z konferencji. ZAPIS FILMOWY.

MOC3

Pierwszym prelegentem był Dr hab. Jan Fazlagić, Prof. UE w Poznaniu i pełnomocnik Rektora ds. Badań i Rozwoju AFIB Vistula. Porażka zarówno w biznesie jak i systemie edukacji nie jest mile widziana. Wsydzimy się porażki, jest tematem tabu.  Istnieje przekonanie, że tzw. MISTRZ, to ten, który się nigdy nie ponosi porażek. To niemożliwe! Dowodzą tego 3 historie produktów, które zrodziły się z porażki: karteczki post-it, samóchod Ford i fenomen Rickiego Balboa, który powiedział:

„W życiu nie chodzi o to, jak mocno bijesz. Chodzi o to, jak mocno możesz oberwać i ciągle przeć do przodu. Tak się zwycięża!’ 

To jak to jest z tą porażką? :

- odczuwamy ją 2x bardziej niż sukces bo ‚waży’ ona więcej w naszym umyśle

- zarówno nasz mózg jak i serce doświadczają bólu podczas porażki, z tą jednak różnicą, że mózg ma zdolność do resetowania się niczym komputer a serce niestety nie…Ono zapamiętuje bardziej, mocniej

 - porażka jest nieodłącznym elementem naszego rozwoju i poszukiwań, a to na co mamy wpływ to sposób patrzenia na nią.

- dzięki niej często uczymy się najwięcej i możemy zajść bardzo daleko, tylko nie wolno się poddawać, a koniecznie wyciągać wnioski z każdej poniesionej porażce.

MOC4

Dr psychologii Marzena Mazur, coach, doradca i dziennikarka radiowa opowiadała historię o syndromie Kopciuszka, którym była niejaka Kasia Kopciuszka, starsza specjalistka ds. księgowości, która zachowywała się zgodnie z przekazaną przez babcię radą: „Siedź w kącie, a znajdą Cię”. Pewnego dnia Kasia odwiedziła coach Anna (symbol Wróżki Chrzestnej), która zaproponowała Kasi pójście do audytu, gdzie miałaby wyższe stanowisko, podwyżkę i lepsze warunki pracy. Ale Kasia pomyślała: „A jak będzie gorzej niż tutaj?”, „Po co ryzykować?” Potem pojawiła się druga propozycja lepszego stanowiska od niejakiego Piotra Poniatowskiego (symbol księcia z bajki), który chciał Kasi dać awans, ale ona znowu się przeraziła myśląc: „A co będzie jeśli  się nie uda? Chyba nie warto ryzykować, zostanę tu gdzie jestem…’. I tym oto sposobem Kasia, Katarzyna, potem Pani Katarzyna nie skorzystała z żadnych możliwości jakie dał jej los w myśl rady babci: „Siedź w kącie a znajdą Cię”i po 30 latach przeszła na zasłużoną emeryturę na tym samym stanowisku, na którym zaczęła. Pytanie brzmi ile Kopciuszka było w Kasi? Okazuje się, że niewiele, gdyż Kopciuszek umiał zauważyć okazję, skorzystać z niej i wycisnąć życie jak cytrynę! Pani Marzena spuentowała tę opowieść tak: Siedźmy w kącie, ale w końcu z niego wyskoczmy, nie bójmy się porażek i owszem błądźmy jak Kopciuszek, bo mamy do tego prawo, ale nie usprawiedliwiajmy tego błądzenia non stop. 

MOC5

Trzecią prelegentką  była Patrycja Załug, coach pewności siebie, autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”. Motywem przewodnim wystąpienia pani Patrycji było to, że nie musimy być doskonałe, że jesteśmy piękne takimi jakimi jesteśmy naprawdę, z naszymi gorszymi dniami a czasem nawet niedociągnięciami. Patrycja Załug zadała bardzo ważne pytanie: Dlaczego tak bardzo chcemy przypodobać się innym i żyć wg ich wyobrażeń? Odpowiedź jest wbrew pozorom prosta, bo chcemy przynależeć, być kochani i akceptowani przez innych. 

A jak w trzech krokach wyjść z wyobrażeń o sobie i być autentyczną SOBĄ:

1. Po pierwsze zwrócić uwagę na siebie, przypomnij sobie o swojej naturze.

2. Po drugie zobacz siebie prawdziwą: Boską Kobietę. Pozwól sobie mieć łączność z bazą, czyli własnym sercem.

3. Po trzecie, traktuj siebie z miłością każdego dnia.

MOC6

Czwartą prelegentką była pani Dagmara Gmitrzak, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka holistyczna i autorka sześciu książek w tym ‚Treningu jaguara”, o której mówiła na konferencji. Jaguar jest symbolem siły, mocy, także mocy serca, które jest źródłem intuicji, odwagi, pewności siebie i realizacji celów. Prelegentka podkreślała, że świat potrzebuje mądrych liderek, że każda z nas ma ścieżkę powołania i sęk w tym, by sobie uświadomić co jest  naszym talentem. Niesamowicie ważna jest codzienna praca nad poczuciem własnej wartości, dbanie o siebie, dobre słowa, gdyż one wszystkie składają sie na pewność siebie a ta z kolei na spełnianie naszych marzeń. Dodatkowo jaguar jest symbolem nieskazitelności, klarowności i uczciwości, które powinny kierować naszym postępowaniem. Ważne jest również żeby  myśleć globalnie i być świadomym tego, że to co robimy dla siebie, robimy tez dla innych gdyż świat zaczyna się od nas samych. Jeśli same jesteśmy świadome i przebudzone to powinnyśmy pomóc przebudzić się innym kobietom, co również winno być  jednym z naszych priorytetów. Miałyśmy również okazję zrobić wizualizację, która miała na celu pracę ze sobą z poczuciem własnej wartości, z mocą serca po to by budować świat równowagi i pokoju. Taką wizualizacje może robić sobie w domu każda z nas łącząc się ze swoją wewnętrzną siłą, ze swym potencjałem i sprawdzać jak wyobrażony przez nas jaguar jest do nas nastawiony, pokojowo czy też nie, gdyż nasza relacja z nim to odbicie relacji z samym sobą i z innymi.

MOC7

Następnie przeszliśmy płynnie do tematu związanego z seksualnością, który rozwinęła dr Alicja Długołęcka, edukatorka seksualna, seksuolożka, propagatorka zdrowia seksualnego; autorka wielu publikacji, podręczników i książek, m.in. „Seks na wysokich obcasach”  i „Kiedy kobieta kocha kobietę”. Mowa była o seksualnej samoświadomości, czyli o wiedzy o nas samych wraz  z postawami, wzorcami,  które wyniosłyśmy z domu, a ubogaciłyśmy przez doświadczenia, obserwacje i autoanalizę, czyli wgląd w siebie. Seksualna samoświadomość to wielki skarb, ale i duże ryzyko, bo im więcej wiemy o sobie, tym bardziej jesteśmy wymagające od siebie i innych. A wiecie dlaczego lubimy czytać o seksie, oglądać komedie romantyczne i inne filmy? No właśnie dlatego, że poszukujemy  prawdy o seksie, chcemy dowiedzieć się jak to robią inni , rozbudza wyobraźnię,  a także potrzebę intymności, która potem może przełożyć się na naszą otwartość.  Pamiętajmy, że wszystko się zmienia, w tym zakresie, więc możemy dożyć czasów kiedy to po stosunku mężczyzna, a nie kobieta, pomyśli: „‚Zasnęła  a ja chciałem się tylko poprzytulać”.

MOC9

Następnie na scenie pojawił się psycholog, doktor nauk humanistycznych, pracownik Katedry Psychologii Eksperymentalnej KUL, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, autor tekstów i kompozytor m.in. „Dziewczyny szamana” Justyny Steczkowskiej – Paweł Fortuna. Mowa była o eliksirze młodości, jako czymś co każdy chciałby w dzisiejszych czasach mieć, by wyglądać zawsze pięknie i młodo. Czy na pewno? Kto chciałby żyć 150 lat? – na to pytanie kilka osób podniosło rękę, ale gdy gdy padło drugie pytanie – Kto chciałby być na pogrzebie swoich dzieci, przyjaciół? Wtedy zapadła cisza. Prelegent mówił też o uśmiechu sztucznym i naturalnym. Coraz mniej jest tego naturalnego, który odróżniamy od sztucznego uśmiechniętymi oczyma. Sztuczny uśmiech wykrzywia tylko usta. Prelegent podkreślił, że nie ma cudownego eliksiru młodości a to jak przeżyjemy nasze życie zależy wyłącznie od nas samych. Zasugerował również, by podkręcać własną witalność każdego dnia i pielęgnować w sobie wewnętrzne dziecko. Zachęcił również do obejrzenia filmu „Mały książe”. Ja się wybiorę, a Wy?

MOC8

Po tym wprowadzeniu do śmiechu na scenie pojawiły się: Elżbieta Dąbrowska i Barbara Sawicka, współzałożycielki Akademii Radosnego Życia. Śmiech ma w sobie ogromną MOC i istnieją 4  jego rodzaje: uśmiech, chichot, śmiech serdeczny i rechot. Powstała nawet nauka, która zajmuje się śmiechem zwana galotologią. Śmiech umożliwia zdystansowanie się do siebie. Śmiech budzi w nas kreatywność i nasze wewnętrzne dziecko. Dzięki niemu odcinamy się od problemów, poprawiają się nasze relacje z ludźmi. Oprócz tego powoduje on wydzielanie się endorfin i przeciwciał co chroni nas przed chorobami. 

A oto 4 etapy jogi śmiechu:

1) klaskanie ze skandowaniem

2) głębokie oddychanie  śmiech

3)  zabawy stymulujące śmie

4) afirmacje, okrzyk

Pamiętajcie – 1 minuta śmiechu wydłuża nasze życie o 10 min!

MOC11

Przedostatnim prelegentem był pan Bernard Fruga, który realizuje swoją misję poprzez doradztwo strategiczne dla przedsiębiorców, warsztaty oraz cotygodniowe video pt. jednominutowy Fruga.  Podstawowym narzędziem każdego człowieka jest pogoda ducha, gdyż ona wszystko warunkuje i jest niezbędna we wszystkich działaniach. Jest ona też ważnym czynnikiem zmiany, która zaczyna się od obserwacji i orientacji, potem następuje decyzja i dopiero działanie.

7 filarów pogody ducha według Bernarda Frugi:

1) niezależność, czyli bycie sobą i odcinanie się od tego co toksyczne,

2) prostota i upraszczanie, bo mniej znaczy więcej,

3) regeneracja, czyli odpoczynek

4) dystans jako przewidywalność,

5) życzliwość i wdzięczność,

6) rozumienie i skupienie,

7) werwa i siła do działania.

 Niesamowicie ważne jest by umieć określić sytuacja, w której się znajdujemy i co możemy zmienić tu i teraz. Możemy skorzystać z narzędzia ISRIKUZ, które pomaga nam przejść przez proces zmiany. Jak wykazują badania najlepiej stawiać sobie najwyżej 3 cele, bo im więcej ich mamy, tym ciężej nam będzie je zrealizować.

MOc12

Ostatnia prelegentka była chyba najbardziej wyczekiwaną i została przywitana gromkimi brawami. Niektóre z pań przyjechały specjalnie by jej posłuchać z wielu zakątków Polski, dlatego też pani Katarzyna Miller nie kryła łez wzruszenia. Temat jej wykładu brzmiał: „Dojdziesz tam gdzie będziesz chciała naprawdę”.  Pani Katarzyna zaczęła od dosyć ostrych i dosadnych słów czym nas rozbawiła mówiąc: ‚Podnieś d…i się rusz!’, ale musisz chcieć! Zaufaj sobie i swojej energii w ciele, bo ona jest wbrew pozorom dobrym, jeśli nie najlepszym doradcą. Zrób to co lubisz, przestań się cenzurować i porównywać z innymi. Miej swój głos, ale najpierw wiedz czego chcesz i działaj, by to zrealizować. Pozwól sobie na to, że jednego dnia możesz się czuć gorzej, po prostu do d…a drugiego może mieś „powera” i czuć się super! Pani Katarzyna przestrzegła nas również przed tym, że wydaje nam się, że jesteśmy niezastąpione, otóż nie jesteśmy, świat się bez nas nie zawali!  To co najbardziej zapamiętałam to słowa, że mamy prawo czuć co czujemy i „Nie czekaj, ale bądź gotowa”, czyli przygotowana na zmiany, które mogą zajść w Twoim życiu, ale wszystko w Twoich rękach! Masz w sobie Moc do wpływania na swoje życie i nie daj sobie jej odebrać!

MOC13

 

Relację napisała Beata Tomaszek, www.tyibiznes.com.pl

Zdjęcia wyk. Ewa Rykowska, www.uchwycone.art.pl

Zapraszamy na warsztaty jogi śmiechu - zakładka - WARSZTATY

Zapraszamy do przeczytania relacji z Inauguracyjnej Konferencji "W zgodzie ze sobą, w jedności z naturą"

http://tyibiznes.com.pl/2015/07/iv-konferencja-babskiego-lata-4-lipca.html

Babskie Lato 2015

Akademia Radosnego Życia oraz Akademia Kobiet Sukcesu

 zapraszają na VI edycję festiwalu inspirujących aktywności

Logo Babskie Lato2

pod hasłem:

„W zgodzie ze sobą, w jedności z naturą”

BL2015

4 lipca – 8 sierpnia, Warszawa

Konferencja i 21 warsztatów
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.


Festiwal pod hasłem "W zgodzie ze sobą, w jedności z naturą " ma na celu promowanie idei zdrowego i radosnego stylu życia pełnego wewnętrznej harmonii. Podczas festiwalu dostarczymy Wam wiedzy i narzędzi, które pozwolą zwiększyć samoświadomość i samoakceptację, a także wyciszyć się, zrelaksować, żyć w większej harmonii i równowadze wewnętrznej.

*************************************************************


Na konferencji inauguracyjnej w sobotę 4 lipca  - prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha - niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu i poprawą jakości swojego życia.

W programie konferencji mnóstwo interaktywnych warsztatów, jeszcze więcej i różnorodniej niż na poprzednim naszym festiwalu - kto był już wcześniej, ten wie, że 4 lipca po prostu trzeba tam być! 
Kto nie był - może zajrzeć do naszej fotorelacji z poprzedniej konferencji BL

*************************************************************


W programie warsztatów - starannie dobrane tematy pod kątem programu i kompetentni trenerzy. Głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach.

DATA TRENER TYTUŁ WARSZTATU
05.07 Joanna Sędzikowska Wyraź swoje naturalne piękno - niezawodne sposoby na perfekcyjny wizerunek
07.07 Dominika Adamczyk Profilaktyka zdrowia przez odżywianie w zgodzie z naturą
08.07 Igor Rotberg Zmiana na dobre – czyli jak utrzymać wprowadzane zmiany w życiu
11.07 Barbara Ravensdale Odblokuj swój wielowymiarowy potencjał
12.07 Tatiana Mindewicz-Puacz JAK SPRAWIĆ, ŻEBY ŚWIAT DLA NAS OSZALAŁ... czyli jak uwierzyć w siebie i pozwalać innym zrobić to samo
13.07 Alicja Malinowska, Mariola Orłowska Kobieco z dźwiękiem
15.07 Ewelina Lewandowska Dokąd idę - warsztat o Celu Życia
17.07 Karol Winiarek Widocznie Piękna - Kreowanie swojego wizerunku
18.07 Barbara Baczkura MOC ISTNIENIA MOC SPEŁNIENIA
21.07 Violetta Wróblewska Kreuj swoje życie zawodowe na własnych warunkach, w zgodzie z kobiecą naturą
23.07 Samanta Zarzycka Taniec intuicyjny
24.07 Aneta Ryfczyńska Strategia stylu kobiety atrakcyjnej
25.07 Ewa Kornafel Kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa. Astrologiczne wyjaśnienie wzajemnej atrakcyjności i zasad tworzenia związków
29.07 Jadwiga Korzeniewska Strach się bać, czyli jak oswoić nowe?
30.07 Marta Targońska Jak dzięki delikatnemu dotykowi poprawić funkcjonowanie organizmu i wrócić do stanu naturalnej harmonii? Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich
31.07 Michał Godlewski Oddychaj Inteligentnie
02.08 Ela Lange Pełnia Kobiecości – śladami moich przodkiń
04.08 Justyna Kwiatkowska Zarabiam duże pieniądze w zgodzie ze sobą
06.08 Mariusz Jarymowicz Architektura Słowa - Klucz do poznania swojego, życiowego potencjału oraz kierunku, w jakim powinno podążać nasze życie.
07.08 Barbara Sawicka i Elżbieta Dąbrowska Droga do naszej radosnej natury
08.08 Anna Faber Odmładzanie z ajurwedą jako etap życiaTo niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tylu ciekawych warsztatach za tak symboliczną cenę! Cena pojedynczego warsztatu (trwającego od 3 do 6 godzin) to tylko 80 zł, w karnecie - nawet 45 zł. Taka możliwość - tylko na Babskim Lecie! 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla posiadaczek karnetów na minimum 6 warsztatów, płatny 25 zł dla posiadaczek karnetów na 3-5 warsztatów. Dla pozostałych uczestników - koszt udziału w konferencji to 50 zł. 

*************************************************************

 Koniecznie dołącz do Uczestniczek 
 Festiwalu Babskie Lato 2015! 

 Moc pozytywnych emocji gwarantowana!
 Naładuj akumulatory na cały rok!!! 


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji i zapisy w poszczególnych zakładkach:

KONFERENCJA 4 LIPCA
PROGRAM WARSZTATÓW
ZASADY UDZIAŁU I CENNIK
FORMULARZ ZAPISÓW


http://www.kobietyisukces.pl/babskie-lato-2015

Akademia Radosnego Życia poleca Festiwal o szczęściu

8 marca 2015 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie będzie największy i pierwszy Festiwal pod nazwą „Szczęście na głowie” dotyczący szczęścia i jakości życia. 
Szczęście nie jest mrzonką ani przywilejem nielicznych. Szczęście jest możliwe w życiu każdego człowieka i w każdej chwili. Dowiedz się jak skutecznie podnieść jakość swojego życia, jak w pełni realizować swój potencjał, jak cieszyć się swoim życiem. Poczujesz pozytywne emocje i otrzymasz spory zastrzyk energii i chęci do życia, do swojego wymarzonego życia.
"Przyłączyłam się do PROJEKTU SZCZĘŚCIE: sztuka szczęśliwego życia, bo wierzę, że życie jest SZTUKĄ, a SZCZĘŚCIE wyborem!"
Ewa Foley 
www.ewafoley.pl 
Ośmiu znakomitych prelegentów przedstawi swoją koncepcję szczęścia i swój sposób na szczęśliwe życie. Możesz ich poznać już dzisiaj na stroniewww.szczescienaglowie.pl
Na Festiwal zaprosiliśmy wyjątkowych mówców, trenerów rozwoju osobistego i szczęśliwe osoby. Wystąpienia prelegentów zainspirują, zachęcą do refleksji, zmotywują do podjęcia działań. Wszystko okraszone dużą dawką pozytywnej energii. 
Gość specjalny Elżbieta Dąbrowska poprowadzi jogę śmiechu, a gość muzyczny-niespodzianka zaśpiewa!
Celem Festiwalu „SZCZĘŚCIE NA GŁOWIE” jest uświadomienie uczestnikom jak można być szczęśliwą osobą, że szczęście jest wyborem, indywidualną decyzją, którą każdy może podjąć w każdej chwili bez względu na okoliczności życiowe, których doświadcza.
"Wierzę, że szczęściu wystarczy nieco pomóc. Na tym festiwalu dowiesz się jak to zrobić." 
Ewa Foley
Festiwal prowadzą: Adela Warać, Ewa Foley i Jerzy Zientkowski
Badania pokazują, że każdy człowiek w znacznej mierze sam odpowiedzialny jest za własny poziom szczęścia. Oznacza to, że każdy z nas może podjąć określone działania, by żyć szczęśliwie, by życie było bardziej satysfakcjonujące i lepsze. 
Jakie są realne korzyści z bycia szczęśliwym człowiekiem? 
Dłuższe życie nawet o 10 lat, sukces zawodowy i osobisty, spełnienie i radość życia, wykorzystanie swojego potencjały, większa motywacja do działania, lepsze relacje i wiele innych.
"Osoby szczęśliwe są produktywne, empatyczne, skłonne do działania, skuteczniejsze we wspólnych przedsięwzięciach, więc też bardziej wartościowe jako członkowie swoich społeczności.” prof. Ewa Trzebińska.
Czy to wydarzenie jest dla Ciebie?
TAK, jeśli poniższe stwierdzenia są Ci bliskie:

- Chcę budować lepsze i bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi
- Szukam motywacji i inspiracji do podjęcia nowych działań
- Chcę lepiej wykorzystywać swój potencjał i unikalne zasoby
- Pragnę znacząco zwiększyć swoją skuteczność
- Chcę by moje życie pełne było satysfakcji i spełnienia
- Chcę cieszyć się życiem i osiągać sukcesy
- Chcę żyć szczęśliwie

8 marca zrób krok w stronę świadomego budowania szczęścia i spełnienia w swoim życiu. Otwórz się na nowe znajomości i bezcenne informacje, które mogą zmienić twoje życie na lepsze. My Ci w tym pomożemy!
„SZCZĘŚCIE NA GŁOWIE” dedykowane jest pamięci Macieja Plewickiego, który zginął tragicznie w wypadku motocyklowym 10 lat temu. Miał 27 lat. Żył szczęśliwie; z pasją i determinacją realizował swoje marzenia; kochał ludzi, naprawdę umiał kochać. Jego przesłanie jest wciąż obecne w życiach i sercach jego przyjaciół oraz tych, którzy go znali.
Wielu z nich będzie z nami tego dnia, aby podzielić się swoim prywatnym wspomnieniem o Maćku.
Bilety można kupić tutaj http://szczescienaglowie.evenea.pl/ oraz mailem tutaj foley@foley.com.pl
Więcej na stronie www.szczescienaglowie.pl
oraz www.ewafoley.pl

Karnawa-Kobiecy_2015_na_stron

Akademia Kobiet Sukcesu i Akademia Radosnego Życia zapraszają na III edycję festiwalu inspirujących aktywności Kobiecy Karnawał pod hasłem:

„Stwórz siebie OD NOWA”

25 stycznia – 28 luty, Warszawa

Konferencja i 20 warsztatów
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Tegoroczny festiwal, którego motyw przewodni brzmi "Stwórz siebie OD NOWA", ma na celu połączenie  karnawałowej rozrywki z noworoczną metamorfozą. 

Styczeń i luty to miesiące, gdy wkraczamy w Nowy Rok z licznymi nowymi postanowieniami, gdy zastanawiamy się intensywnie nad zmianami  siebie i swojego  życia.  Magiczny festiwal zainspiruje i zmotywuje Ciebie do wdrażania zmian z entuzjazmem i radością.  Poczuj  wewnętrznie i pozwól sobie, aby  ten karnawał obudził w Tobie energię i optymizm do wsłuchania się w siebie i działania. Wykorzystaj potencjał zimowych miesięcy i otwórz się na karnawałową metamorfozę w sferze kobiecości, przekonań, zdrowia, miłości do siebie, wewnętrznego dziecka, dźwięku i świadomości.

Podczas Kobiecego Karnawału czeka nas magia karnawału i prawdziwe warsztatowe szaleństwo.

**************************************************************************************************************

Na konferencji inauguracyjnej w niedzielę 25 stycznia  - prawdziwa uczta dla  KOBIET -zainspirujesz się do karnawałowej ODNOWY w  ważnych dla Ciebie sferach życia, dowiesz się co ma wpływ na dobre samopoczucie, zdrowie oraz piękno zewnętrzne i wewnętrzne, poznasz praktyczne narzędzia pozwalające dotrzeć do źródeł wewnętrznej mocy i potencjału oraz pozwalające znaleźć w sobie radość, spokój, równowagę wewnętrzną oraz spełnienie w życiu.

 

W programie konferencji mnóstwo wystąpień i interaktywnych warsztatów - kto był już wcześniej na naszych konferencjach, ten wie, że 25 stycznia po prostu trzeba tam być! Kto nie był - może zajrzeć do naszej fotorelacji z poprzednich konferencji.
 

**************************************************************************************************************

Między 26 stycznia a 28 lutego 2015 zapraszamy do udziału w 20 wyjątkowych warsztatach rozwoju osobistego. W programie warsztatów różnorodna tematyka - starannie dobrana pod kątem programu i kompetencji prowadzących je trenerów. Głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach. Wśród tylu ciekawych warsztatów na pewno znajdziesz coś dla siebie!


To niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tylu ciekawych warsztatach za tak symboliczną cenę! Cena pojedynczego warsztatu (trwającego od 3 do 6 godzin) to tylko 75 zł, w karnecie - nawet 45 zł. Taka możliwość - tylko na Kobiecym Karnawale!  

Udział w konferencji jest bezpłatny dla posiadaczek karnetów na minimum 6 warsztatów, płatny 25 zł dla posiadaczek karnetów na 3-5 warsztatów. Dla pozostałych uczestników - koszt udziału w konferencji to 50 zł. 
 

**************************************************************************************************************

Koniecznie dołącz do Uczestniczek Festiwalu Kobiecy Karnawał 2015!
Moc pozytywnych emocji gwarantowana!
Naładuj akumulatory na cały rok!!!


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji i zapisy w poszczególnych zakładkach:

KONFERENCJA 25 STYCZNIA
PROGRAM WARSZTATÓW
ZASADY UDZIAŁU I CENNIK
FORMULARZ ZAPISÓW

 

I Ty odważ się na karnawałową metamorfozę!

 

Czy masz już świąteczne prezenty dla bliskich Ci kobiet? A dla siebie?!  Spraw sobie i innym niezwykły upominek w postaci energii i inspiracji do wprowadzania w życie noworocznych postanowień i trwałych zmian w jakości życia. Zaproś siebie i bliskie Ci kobiety na absolutnie unikalny zimowy festiwal inspirujących aktywności na wyjątkowy Kobiecy Karnawał!

Akademia Radosnego Życia zaprasza na cykl warsztatów "Jak żyć w szczęściu i radości?"

Szczegóły w zakładce - WARSZTATY

 

Akademia Radosnego Życia oraz Akademia Kobiet Sukcesu zapraszają na V edycję festiwalu inspirujących aktywności Babskie Lato pod hasłem:

 

Radość i wewnętrzna harmonia”

 

13 lipca – 12 sierpnia, Warszawa

 

Konferencja i 17 warsztatów
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

 

Motywem przewodnim festiwalu jest "Radość i wewnętrzna harmonia", do których będziemy docierać ze wsparciem niezwykle skutecznych choć nieraz nieznanych technik rozwoju osobistego, takich jak: zen coaching, joga śmiechu, huna, mindfullness, ho´oponopono, bioenergetyka Lowena, face fitness czy też totalna biologia.

 

****************************************************************************************

 


Na konferencji inauguracyjnej w niedzielę 13 lipca  - prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha - niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu.

W programie konferencji mnóstwo interaktywnytch warsztatów, jeszcze więcej i różnorodniej niż na konferencji w marcu -
kto był już wcześniej, ten wie, że 13 lipca po prostu trzeba tam być!Kto nie był - może zajrzeć do naszej fotorelacji.

 

****************************************************************************************

 


W programie warsztatów
praktycznie same nowości - starannie dobrane pod kątem programu i kompetencji prowadzących je trenerów. Głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach.

To
niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tylu ciekawych warsztatach za tak symboliczną cenę! Cena pojedynczego warsztatu (trwającego od 3 do 6 godzin) to tylko 75 zł, w karnecie - nawet 45 zł. Taka możliwość - tylko na Babskim Lecie! 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla posiadaczek karnetówna minimum 6 warsztatów, płatny 25 zł dla posiadaczek karnetów na 3-5 warsztatów. Dla pozostałych uczestników - koszt udziału w konferencji to 50 zł.

Zapisy na Konferencję i warsztaty ma stronie :

http://www.kobietyisukces.pl/babskie-lato

 

 

24h Kobiecości

 Zapraszamy do inspirujących filmów od Kobiet dla Kobiet.

http://24hkobiecosci.pl/kobiety/

 

 

Polecamy wyjątkowy warsztat dla Kobiet.

Konferencja Akademii Kobiet Sukcesu i Akademii Radosnego Życia

"Obudź w sobie ducha radości" 29.03.2014 r.

Logo zaprojektowała firma Kiwi Marketing http://kiwimarketing.pl/
Logo zaprojektowała firma Kiwi Marketing http://kiwimarketing.pl/