Różane chwile w Talaria Resort&Spa

W sobotę 1 lipca 2017 r. Akademia Radosnego Życia zawitała w przepięknym miejscu Talaria Resort & Spa

http://www.talaria.pl/

Zostałyśmy zaproszone do Pałacu przez Laurę Kozowską, która obecnie zajmuje się w tym pięknym miejscu marketingiem i szkoleniami. Nasza wizyta zaczęła się od pysznego lunchu, a potem pod przewodnictwem synka Laury (Romek - 9 lat) poszliśmy oglądać 38 gatunków róż. To była piękna lekcja uważności ... kolory, zapachy, doskonałe kształty róż otwierały nasze serca i wyzwalały radość. Potem spacer po parku, kawa w sali kominkowej, medytacja w przestrzeni serca i nasz śpiew otulał drzewa i piękny most miłością.

    Po wypiciu kawy poszliśmy oglądać niezwykłe SPA w podziemiach pałacu, basen, sauny, pokój ziołowy i wiele innych atrakcji ... ale najbardziej zainteresowała nas sala koncertowa, w której synek Laury zrobił dla nas podróż w głąb siebie z gongiem, dzwoneczkami koshi. Poza słowami ...magia.

Otulone wiatrem, zapachem wody, drzew, róż dziękujemy za radosny dzień pełen odczuć. Chcemy tu wrócić w przyszłości z grupą kobiet na warsztaty "Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY".

Teraz mamy zaplanowane warsztaty wyjazdowe 16.09/17.09.2017 do przepięknego miejsca, gdzie też pachnie różami ... do Różanej Rezydencji.

http://rozanarezydencja.pl/

 Szczegóły wyjazdu na naszej stronie.

https://akademiaradosnegozycia.jimdo.com/aktualno%C5%9Bci/